Lipcowy start - w skrócie

Jednego dnia w małym Chrzypsku Wielkim będzie działo się więcej, niż się spodziewaliście. Na naszą skrzynkę trafiało sporo pytań o biegi dziecięce, o rajd - postanowiliśmy, że wszystko o co prosicie - zapewnimy. 23 lipca od samego rana będzie u nas gorąco!

godz. 9:00 Start dzieci na dystansach:
  • 100 metrów
  • 200 metrów
  • 400 metrów
  • 800 metrów
Zapisy trwają od 1 czerwca i zakończą się 10 lipca. W dniu biegu zapisy nie będą możliwe. Limit uczestników biegu dziecięcego to 200 osób. Limit dla poszczególnej kategorii to 50 zawodników. 
Opłata startowa wynosi 15 złotych, a płatności należy dokonać przez formularz elektroniczny. W pakiecie startowym dzieci znajdzie się pamiątkowy medal, koszulka techniczna, numer startowy z chipem oraz zdrowa przekąska i woda. 

Biegi dziecięce odbywają się w ramach Grand Prix Powiatu Międzychodzkiego, a ich sponsorem tytularnym została w tej edycji Hurtownia Ogrodnicza Bogdana Królika.
godz. 10:00 

  • start półmaratonu
  • start ćwiercmaratonu
  •  start rajdu nordic walking
Zapisy na oba dystanse biegu oraz rajd nordic walking prowadzimy pod tym samym linkiem -należy jedynie wybrać odpowiedni formularz zapisu. Trasa dla biegów oraz rajdu jest taka sama - półmaratończycy biegną dwie pętle wokół jeziora Chrzypskiego. Zawody startują z ulicy Jeziornej i tam też zawodnicy finiszują. Zapisy trwają do 16 lipca, a zapisy w dniu zawodów będą możliwe jeśli nie osiągniemy limitu dla dystansu. Od 1 do 30 czerwca opłata startowa wynosi 80 złotych. Opłata jest jednakowa dla wszystkich trzech form, ponieważ każdy uczestnik otrzyma jednakowy pakiet startowy. Znajduje się w nim: kwiatowa niespodzianka, numer startowy z chipem, talon na posiłek, koszula techniczna, pamiątkowy medal. W tym roku w Waszych pakietach pojawi się jeszcze biegowy gadżet od sponsora tytularnego biegu głównego - Grupy Cichy-Zasada. 

Przypominamy, że na trasie nasi wolontariusze będą czekać na Was w trzech punktach odżywczych z wodą, izotonikiem, owocami i cukrem. Po drodze będziecie mogli ochłodzić się przy 3 kurtynach wodnych, a strażacy zadbają o baseny strażackie wypełnione gąbkami. b