Warto opłacić swój start do końca maja!

Dlaczego? Ponieważ tylko do końca maja obowiązuje niższa opłata startowa. Oznacza to, że osoby, które zapiszą się na bieg i opłacą start do 31 maja, zaoszczędzą.

Obecnie wpisowe wynosi 70 złotych, a od 1 czerwca opłata startowa będzie wynosiła 80 złotych. Nowy próg płatności, czyli 80 zł to kwota obowiązująca od 1 do 30 czerwca. W ostatnich kilkunastu dniach zapisów na bieg opłata startowa wzrośnie o 5 zł  (85 zł).

Zastanawiacie się jakie koszty pokrywa Wasza opłata? To przede wszystkim wartość pakietu startowego, w którym znajdziecie: koszulkę startową, pamiątkowy medal oraz talon na posiłek regeneracyjny, a także na ciepły napój przed startem. 

Zawsze jesteśmy z Wami szczerzy, a więc i tym razem wyjaśnimy skąd decyzja o zmiennych progach płatności. Przede wszystkim wydłużyły się terminy realizacji zamówień, które składamy. Dlatego chcemy zachęcić Was do jak najszybszych zapisów - aby wiedzieć, jakie ilości pakietów musimy przygotować i zarezerwować je sobie u producenta. Nie chcemy przecież, żebyście opuszczali Chrzypsko Wielkie z pustymi rękoma. Koszulki startowe, medale, woda, posiłek - ich ceny ciągle rosną. Jeśli więc zamawiamy w kilku partiach - płacimy w obowiązujących na dany dzień stawkach.